Shantyfestival 2019

Programma

Op zaterdag 2 november start het jaarlijkse Shantyfestival.
In tegenstelling tot voorgaande jaren wordt het festival op zaterdag en niet op zondag gehouden.
Wij hebben ook voor dit jaar veel leuke, spannende en gezellige koren weten te contracteren.
De prestaties van de koren zullen worden beoordeeld door een vakjury.
DE WEDSTRIJD
De shantykoren gaan met elkaar de strijd aan. Op drie achtereenvolgende zaterdagen zingen er per zaterdag drie koren.
Op de vierde zaterdag gaan de winnaars van de drie zaterdagen strijden om de fel begeerde wisselbeker.
Er kan maar één de winnaar zijn.
U bent op de zaterdagen 2, 9, 16 en 23 november van harte welkom in ons wijkcentrum.


Programma van 2 november 2019


Deelnemende koren zijn:

Shantykoor De Admiraliteit
Shantykoor 'Die Maeze Sanghers'
De Vliet Grieten

Het programma::

13.00 - 13.30 De Admiraliteit
13.40 - 14.10 Die Maeze Sanghers
14.20 - 14.50 De Vliet Grieten
15.00 - 15.30 De Admiraliteit
15.40 - 16.10 Die Maeze Sanghers
16.20 - 16.50 De Vliet Grieten
17.00 - 17.15 Samenzang

Programma van 9 november 2019


Deelnemende koren zijn:

Shantykoor De Vlaardingse Muiters
Schoonhovens zeemanskoor RZDG
Shantykoor De Brulboei

Het programma::

13.00 - 13.30 De Vlaardingse Muiters
13.40 - 14.10 Schoonhovens Zeemanskoor RZDG
14.20 - 14.50 Shantykoor De Brulboei
15.00 - 15.30 De Vlaardingse Muiters
15.40 - 16.10 Schoonhovens Zeemanskoor RZDG
16.20 - 16.50 Shantykoor De Brulboei
17.00 - 17.15 Samenzang

Programma van 16 november 2019


Deelnemende koren zijn:

Shantykoor Overstag
Zeevrouwenkoor 'De Stormvrouwen
Shantykoor De IJsselmannen

Het programma::

13.00 - 13.30 Shantykoor Overstag
13.40 - 14.10 Zeevrouwenkoor 'De Stormvrouwen
14.20 - 14.50 Shantykoor De IJsselmannen
15.00 - 15.30 Shantykoor Overstag
15.40 - 16.10 Zeevrouwenkoor 'De Stormvrouwen
16.20 - 16.50 Shantykoor De IJsselmannen
17.00 - 17.15 Samenzang

Programma van 23 november 2019


Op zaterdag 23 november komen de winnaars van de drie zaterdagen naar de Erker.

Deelnemende koor zijn natuurlijk nog niet bekend...:

Koor 1
Koor 2
Koor 3

Het programma::

17.00 - 17.15 Uitreiking van de wisselbeker